Uitnodiging Introductie Enschede!

Beste aankomende student,

Wat leuk dat je voor de opleiding Verpleegkunde of Gezondheid & Technologie (G&T) aan Saxion Hogeschool in Enschede hebt gekozen!

Via dit bericht willen wij graag wijzen op de te gekke introductie die op je te wachten staat, het gaat er door COVID-19 helaas wat anders uit zien, maar toch staan er leuke online activiteiten op jou te wachten!

De introductiecommissie van studievereniging HYSTERIA is hard aan het werk om een te gekke introductieweek te organiseren voor de aankomende studenten. Deze introductieweek houdt in dat je op verschillende manieren kennis gaat maken met studievereniging HYSTERIA, je medestudenten, Saxion Hogeschool én Enschede! Dit alles is vrijblijvend en is dan ook géén ontgroening!

De introductieweek van schooljaar 2020-2021 is van 24 t/m 26 augustus.

Tijdens de academiedagen krijg je jouw eigen zogenoemde papa’s en mama’s. De papa’s en mama’s zullen jou en jouw groep tijdens de academiedagen begeleiden en onvergetelijke herinneringen met jullie maken. De papa’s en mama’s zijn ouderejaars van de opleidingen HBO-verpleegkunde en Gezondheid & Technologie.

Houdt ook onze Facebookpagina en Instagrampagina in de gaten voor updates over de introductie!

Aanmelden voor de online academiedagen in Enschede kan via de volgende link: https://forms.gle/74Z97hPL46rZQN2bA

Aanmelden voor de HOI-dagen kan op de volgende site: https://www.saxion.nl/studeren-bij/hoi-week

Indien er vragen zijn, neem dan gerust contact met ons op via: bestuur@svhysteria.nl

Wij hopen je terug te zien in de introductieweek!

Met vriendelijke groet, De introductiecommissie Enschede van s.v. HYSTERIA ‘Cura, et valeas’