HBO sociëteit: de Generaal en de Admiraal

Gelegen aan de Stadsgravenstraat 41-43 in Enschede vind je HBO sociëteit de Generaal en de Admiraal. De Generaal en de Admiraal is dé uitgaansgelegenheid voor studenten in en om Enschede!

De Generaal en de Admiraal organiseren regelmatig feesten en borrels, voor en door studenten! Zo hebben ze om de week op de woensdag een soosavond, waar je gezellig kan komen bijpraten onder het genot van een lekker drankje. Ze bieden natuurlijk al je standaard mixdrankjes en hebben op deze soosavonden ook een variërend assortiment aan speciaal bieren. Verder organiseren ze gemiddeld 5 hbo-feesten per collegejaar welke open zijn voor alle studenten. Daarnaast verhuren ze de locatie ook aan derden, zoals bijvoorbeeld studieverenigingen of studenten, dus er is elke week wel iets te doen in De Generaal en de Admiraal!

S.V. HYSTERIA organiseert regelmatig een themafeest in de Generaal en Admiraal. Zien we jou daar?!